Day2Day, Alyors Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren takviye gıda sektörünün lider şirketi Orzaks İlaç’ın kolajen içerikli ürünlerden oluşan markasıdır.

Kurulduğu günden bu yana Day2Day felsefesi; her zaman en doğal ve en iyi içeriği sunmayı hedefler. Sağlığa daha fazla katkı sağlamak; daha büyük, daha kaliteli ve daha iyi bir Day2Day için çalışmaktadır. Kendi alanında pazar liderliğine sahip olan Day2Day’in ürün yelpazesi, yaş, kolajen kaynağı ve kullanım ihtiyacına göre farklı formülasyonlar ile geliştirilmiş fonksiyonel gıda takviye ürünlerinden oluşur.

Day2Day ürünleri, üretim tesislerimizde, üst düzey kalite standartlarına sadık kalınarak “halk sağlığına en uygun” şekilde üretilmektedir. Ürünlerimizde kullanmadığımız maddeler; kullandığımız bileşenler kadar önemlidir. Ürünlerimiz çeşitli analizlerden geçer, patentli maddeler kullanılır ve helal sertifikasına sahiptir. Gluten, koruyucu, renklendirici ve ilave şeker içermez.

Şase, likit, toz, tablet ve çiğnenebilir jelformunda olmak üzere 5 farklı şekilde sunulan Day2Day, America Food Awards ve Singapore Taste Award tarafından lezzetli içimiyle altın madalya tat ödülüne layık görülmüştür.

Her biri alanında tecrübeli ekibimizle bilimsel araştırmaların ışığında, yapılan Ar-Ge yatırımlarıyla, sağlıklı yaşam için destekleyici ve yenilikçi formüller geliştirmeye ve üretmeye devam edeceğiz.

Türkiye pazarında elde ettiğimiz başarının kazandırdığı güçlü motivasyonla global pazarda da sürdürülebilir büyümeyi hedefliyoruz.

“Kendini Yenile, Zamana Yenilme’’

.