Day2Day, her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı sağlık sektöründe, gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. Önümüzdeki uzun yıllarda sağlığa daha fazla katkı sağlamak; daha büyük, daha kaliteli ve daha iyi bir Day2Day için çalışmaktayız.

Kurulduğu günden bu yana Day2Day felsefesi; her zaman en doğal ve en iyi içeriği sunmayı hedefler. Day2Day, yılların getirmiş olduğu deneyimi sizlere sunmak için kaliteden asla ödün vermeyen gıda takviyeleri üretmektedir. Sağlığınıza her zaman her alanda destek olacak ürünleri ile ilk günden beri, kalitenin önemi üzerinde durmaktadır.

Day2Day yenilikçi gıda takviyeleri, özenle seçilmiş ham madde kaynakları ve tecrübesiyle satışa sunulmaya başlanmıştır.

Day2Day ürünlerinin her biri; kendi üretim tesislerimizde, üst düzey kalite parametrelerine sadık kalarak “halk sağlığına en uygun” şekilde üretilmektedir. Ürünlerimizde kullanmadığımız maddeler; kullandığımız bileşenler kadar önemlidir. Bu nedenle, sizlere en özelini sunuyoruz.

hakkımızda içerik görsel 2

 

Ürünlerimizde kullanılan ham maddeler yurtdışından tedarik edilmektedir. Ürünlerimiz çeşitli analizlerden geçer, patentli maddeler kullanılır ve helal sertifikasına sahiptir.

Alerjen madde içermeyen ürünlerimiz sizler için Türkiye pazarına sunulmuş; ilerleyen dönemlerde de yine yenilikçi ve fark yaratan ürünleri portföyüne eklemeye devam edecektir. Day2Day, kısa süre içerisinde global pazarda da adından söz ettirmeyi ve büyük başarılara imza atmayı hedeflemektedir. 

Sağlık alanında farklı ihtiyaçlara yönelik yenilikçi ürünler sunmaya devam edeceğiz.

Day2Day ile sağlıklı yaş alın, cildinizi tamamlayın…