Fıstık Ezmeli Soğuk Kolajen Bowl

Dikkat: Fıstık ezmeli soğuk kâse akışkan kıvamı, patlayan lezzetleri ve yüksek besin değerleri barındırır. Ağır yemeklerden kaçmak isteyenlere, sağlıklı beslenmenin tatsız ve yavan olduğunu düşünenlere ters köşe yaptıracak bu ferahlatıcı tarifi denemenizi tavsiye ediyoruz.

Malzemeler

3 yemek kaşığı yulaf

2 adet donmuş muz

1 çay kaşığı tarçın

4-5 küp buz

1 yemek kaşığı fıstık ezmesi

1 ölçek Da2Day The Collagen All Body

Hazırlanışı

Tüm malzemeleri mutfak robotuna ekleyip karıştırın. Donmuş muz ile kıvamlı bir yapı elde edeceksiniz. Derin bir kâseye porsiyonlayın. Üzerini hindistan cevizi ya da taze meyveler ile süsleyebilirsiniz.

Afiyet olsun!

Day2Day The Collagen All Body Hakkında

Day2Day The Collagen All Body, her 1 ölçekte 9366,6 mg kolajen peptit, glutatyon, hyaluronik asit, vitamin ve mineral kompleks içeren toz formda gıda takviyesidir. Day2Day The Collagen All Body içerisinde sığır kaynaklı tip I, tip II, tip III kolajen peptitleri bulunur. Molekül ağırlığı 2kda=2000 daltondur.

Kolajen kaynağı helal sertifikalıdır. Day2Day The Collagen All Body ürünü laktoz, şeker, glüten, koruyucu ve renklendirici içermez.

Day2Day The Collagen All Body şeker içermez. Tavsiye edilen günlük kullanım dozu; yetişkinler için günde 10 g (1 ölçek)’dır. 10 g (1 ölçek) ürünün, su veya diğer gıdalar ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.